| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LMC14 IP54 RAL 7035 grey Multigate (with pins) |
| Bränd | Morek |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000211 |
| Materjal | Kummi |
| Kaitseaste (NEMA) | 3 |
| Pakkimistase 1 | 4744397010575 |
| Pakkimistase 2 | 4744397010575, 4744397010575 |
| Laius | 222 mm |
| Mudel | Membraan |
| Kõrgus | 92 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Eelstantsitud | No |
| Liik | Sirge |
| Keerme liik | Puudub |
| Ühendusavade arv | 14 |