| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LL500Z MB-SW SI |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 65 mm |
| Pakkimistase 1 | 8718696374528 |
| Värvus | Hõbedane |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |