| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | step marker light2m 230V |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Juhtimisseadmed lülitite ja pistikupesade jaoks
Indikaator- ja signaaltuled |
| Päritoluriik* | BG |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000064 |
| Nimipinge | 230 V |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Kooste ehitus | Põhielement kesk katteplaadiga |
| Värvus | Muul viisil |
| Halogeenivaba | Yes |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0.5 W |
| Materjal | Termoplastist |
| Lambi värvus | Valge |
| Materjal | Plast |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Kinnitusviis | Klikkühendusega |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Rakendus lülitusnupuna | Ei |
| Lambiga | Yes |
| Läbipaistev | Yes |
| Pinna liik | Läikiv |
| Vilkuva lambiga | No |
| Vahetatava tähisega | No |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP2X |
| Kinnistähisega/-jäljendiga | Yes |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 8012199648729, 8012199648729 |
| Pakkimistase 2 | 8012199648620 |