| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Linton | Table lamp | Galvanized |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2990 90 |
| ETIM | EC000302 |
| Laius | 130 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pikkus | 130 mm |
| Kõrgus/sügavus | 800 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924012464 |
| Pakkimistase 2 | 5708839012465 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Muul viisil |