| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Linear LED fixture ALIN, AL 23W-840-MAT-SR-NT, surface-mounted, 23W, 2400lm, 4000K, 1133mm, mat shade, silver (29425) |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 58 mm |
| Kere värvus | Hõbedane |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1133 mm |
| Kõrgus/sügavus | 65 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 23 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2400 lm |
| Valgusti tõhusus | 104 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 5905339294258 |
| Kaitseklass | I |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Lambiga | Yes |
| Sobib pindpaigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |