| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lighting Controls and Connectivity |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC002924 |
| Kaitseklass | II |
| Laius | 51 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Suurim väljundvool | 200 A |
| Pikkus | 102 mm |
| Pinnapealne | No |
| Sisseehitatud | No |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sekundaarpinge | 0 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Paigaldamine DIN siinile (liistule) | No |
| Pakkimistase 1 | 9006210147925, 9006210147925 |
| Pakkimistase 2 | 9006210147925 |