| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | fr.cov.TV+FM+SATsocket2m |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Keskmine katteplaat |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | Yes |
| Hingedega kate | No |
| Kasutusala | Muul viisil |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Väljundi suund | Sirge |
| Tõmbetõkisega | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Silt | Ilma indikaatorväljata |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Varjestatud siinid | No |
| Varjestatud kere | No |
| Valgustusega | No |
| Lüsterklemm | No |
| RAL-number (akin) | 9006 |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Märgistusega | No |
| Löögikindlus | IK04 |
| Koos pesade/puksidega | No |
| Tugirõngas | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | Muul viisil |
| Laius | 22 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Seadme sügavus | 6 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 1 |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 8012199775104 |
| Pakkimistase 2 | 8012199775036 |