| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEUCHTSTOFFLAMPE M. EVG 7W E27 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000819 |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 640 lm |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 189 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Läbimõõt | 128 mm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250959902672 |
| Energiatõhususklass | A |
| Sisseehitatud videvikuandur | No |
| Sobib turvalambiks, DC toitega | No |
| Sobib sagedaseks lülitamiseks | Yes |
| Välisoludes rakendused | Yes |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Klaasi kate | Muul viisil |