| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LENS VERLICHTEDRUKKNOP |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| Läätse värvus | Punane |
| Ehitusviis | Kõrge |
| Siseläbimõõt | 30 mm |
| Läätse kuju | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 3389118038684 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Sildistatud | No |