| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEGEND PLATE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Märgisplaadid ja korpused
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000624 |
| Värvus | Must |
| Laius | 46 mm |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Pakkimistase 1 | 3389110980837 |