| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | legend holder 30 x 40 mm with legend 8 x 27 mm with marking REARMEMENT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Märgisplaadid ja korpused
|
| ETIM | EC000624 |
| Värvus | Must |
| Laius | 30 mm |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kuju | Nelinurkne |
| Pakkimistase 1 | 3389110093643 |
| Pakkimistase 2 | 3389110093647 |
| Pakkimistase 3 | 3389110093641 |