| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Worklight Battery 10W 840 4000K IP44 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Ehitusvalgusti
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Laius | 206 |
| Kõrgus | 276 |
| Sügavus | 276 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK05 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 800 lm |
| Pakkimistase 1 | 4058075576476 |
| Pakkimistase 2 | 4058075576483 |
| Kaitseklass | I |
| Kere värvus | Oranž |
| Pistikupesaga | No |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Kaitsekattega | No |
| Lambiga | No |
| Kolmjalgse alusega | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Valguse värvus | Valge |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 25000 h |
| Koos stendiga | No |
| Ratastega | No |
Mobile battery powered worklight. Product features: Worklight with swiveling head. Battery discharge time: up to 4 h. Battery rechargeable via USB cable. Product benefits: Energy savings of up to 80% compared to halogen lamp worklights. Independent of power supply due to battery technology. Areas of application: Renovation. Garages. Basement. Workshops. Equipment / Accessories: USB charging cable.