| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDSpot3C-C-P R100-Reflector-24D |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 85 mm |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Pikkus | 85 mm |
| Pakkimistase 1 | 6941408820934 |
| Värvus | Alumiinium |
| Läbimõõt | 85 mm |
| Materjal | Muul viisil |