| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | H7 LED bulb NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000696 |
| Lambipesa | PX26d |
| Valgusvoog | 1500 lm |
| Kogupikkus | 81.3 mm |
| Läbimõõt | 13.8 mm |
| Tehnoloogia | LED |
| Lambi pinge | 12-24 V |
| Pakkimistase 1 | 4062172155045 |
| Värvus | Muul viisil |
| Sobib kasutamiseks sõiduauto esituledes | Yes |
| Sobib sõiduauto muudele valgustitele | No |
| Sobib veoauto muudele valgustitele | No |
OSRAM H7 LED spuldzes NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K - auksti balts / 1500Lm