| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDPanelRc-G Re298-Surface Module-CT |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 298 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Lisatarviku liik | Pindpaigalduse korpus |
| Pikkus | 1198 mm |
| Pakkimistase 1 | 6956321843564 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |