| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDM100DE36940 2X18W24-50VAC/DC50-60HZ |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000989 |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Pakkimistase 1 | 4250959961624 |
| Kaitseklass | I |
| Laius | 100 mm |
| Ühendusjuhtme ja pistikuga | Yes |
| Pinge liik | AC/DC |
| Sobib lambi võimsusele | 18 W |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Läbimõõt | 100 mm |
| Koos lülitiga | No |
| Koos CEE-pistikuga | No |
| Kõrgus/sügavus | 985 mm |
| Temperatuuriklass (direktiivi 94/9/EC järgi) | T5 |
| Nimipinge | 24-50 V |
| Kaitsekattega | Yes |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3.52 lm |
| Valguse värvus | Valge |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Sisseehitatud vahetatava lambi energiatõhususe klass | A++ |
| Vahetatava lambi suurim energiatõhususe klass | A++ |
| Võimsustegur | 0.95 |