| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinestra® DIM 7 W/2700K 500 mm FR |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | S14d |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 29 mm |
| Valgusefektiivsus | 67 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 500 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075135581 |
| Pakkimistase 2 | 4058075135598 |
| Pakkimistase 3 | 4058075135581 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Nimivool | 35 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 7 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 18 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 470 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0.8 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.18 |
Dimbare buisvormige LED lampen. Productkenmerken. LED alternatief voor buisvormige gloeilampen. Dimbaar (met vele gangbare dimmers, zie ook www.benelux.ledvance.com/dim). Voor bijzonder uniforme verlichting. Kwik-vrije lampen. Lampballon gemaakt van glasProductvoordelen. Zeer lange levensduur van maximaal 25.000 uur. Laag energieverbruik. Goede kleurweergaveToepassingsgebieden. Ideaal voor spiegelverlichting. Hotels, restaurants. Huishoudelijke applicaties. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.