| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinestra® DIM 1000 mm 75 16.5 W/2700 K S14s |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | S14s |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 28.5 mm |
| Valgusefektiivsus | 63 lm/W |
| Pikkus | 1000 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 16.5 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Pakkimistase 1 | 4008597247743 |
| Pakkimistase 2 | 4008597547447 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 20000 h |
| Nimivool | 75 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 17 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 1055 lm |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |
| Võimsustegur | 0.9 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.2 |