| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDHighbay-P4-Remote Controller |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Elektrooniline valguskontroller |
| Pakkimistase 1 | 6941497715715 |
| Laius | 56 mm |
| Kõrgus | 26.25 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |