| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDHighbay-E2 Reflector-Rd407 |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 407 mm |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Pikkus | 407 mm |
| Pakkimistase 1 | 6941497757913 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 407 mm |
| Materjal | Alumiinium |