| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDDownlightRc-P-R150-Surface-Module-WH |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 188 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Lisatarviku liik | Pindpaigalduse korpus |
| Pikkus | 188 mm |
| Pakkimistase 1 | 6956321840655 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |