| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDDownlightRc-HZdim-Adapter-125-150 |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 175 mm |
| Kõrgus | 0.8 mm |
| Lisatarviku liik | Adapter |
| Pikkus | 175 mm |
| Pakkimistase 1 | 6956321894160 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 175 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |