| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDClassic 7W (60W) A60 E27 WW FRND 6CT/4 EC |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud
Pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 387366 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 115 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514451032 |