| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDClassic 4.6W (50W) GU10 CW 36D ND 3CT/8 EC |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud
Pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 391859 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 84 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4.6 W |
| Valgusvoog | 390 lm |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 8719514451537 |