| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDBollard-Luke-E Concrete-Mounting-Kit |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 78 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 133 mm |
| Pakkimistase 1 | 6931783005125 |
| Värvus | Must |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |