| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED VALUE CLASSIC A SURGE PROTECTION 9.5 W/4000 K E27 Surge Protection |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 80 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 109 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 9.5 W |
| Valgusvoog | 760 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 150 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075013933 |
| Pakkimistase 2 | 4058075013940 |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 10000 h |
| Nimivool | 72 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 9.5 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 760 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.15 |