| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED TUBE T8 SMD 2835 9W CW 28X600 GLASS SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1013017 |
| Lambipesa | G13 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 950 lm |
| Pakkimistase 1 | 5907418755179 |