| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED TUBE T8 SMD 2835 18W CW premium 26X1200 glass SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
T8 LED-torud, 18 W
G13 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | D |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1100225 |
| Lambipesa | G13 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 18 W |
| Valgusvoog | 2600 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650543676 |
| Pakkimistase 2 | 5902650543676 |
| Pakkimistase 3 | 5902650543676 |