| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Bulb E14 5W 840 FR |
| Bränd | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Pikkus | 88 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Beam angle | 200 ° |
| Pakkimistase 1 | 4052899968622 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |