| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 3,3W 827 FR |
| Bränd | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 75.75 lm/W |
| Pikkus | 86 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.3 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Beam angle | 200 ° |
| Pakkimistase 1 | 4052899282285 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |