| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED T8 Batten connector |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 39 mm |
| Kõrgus | 10.8 mm |
| Pikkus | 24.6 mm |
| Pakkimistase 1 | 6956321860851 |
| Värvus | Hall |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |