| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED T26 230V 1,5W E-14 CW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 6000K
E14 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1233064 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 1.5 W |
| Valgusvoog | 150 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650524309 |
| Pakkimistase 2 | 5902650524309 |
| Pakkimistase 3 | 5902650524309 |
| Pakkimistase 4 | 5902650524309 |