| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED STRIP PERFORMANCE-2000 -2000/865/5 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 5000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 14.4 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 2000 lm |
| Pakkimistase 1 | 4058075236202 |
| Pakkimistase 2 | 4058075236219 |
| Pakkimistase 3 | 4058075236202 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Mudel | Lint |
| Juhi ristlõige | 0.5 mm² |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Pinge liik | DC |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Isekleepuv | Yes |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitsekattega | No |
| Madalaim paindumisraadius | 25 mm |
| Erisegmentide pikkus | 100 mm |
| Ühenduskomplektiga | No |
| Otsadetailiga | No |
| Lampe meetri kohta | 70 |
| Süsteemi võimsus | 72 W |
| Valguse värvus | Valge |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Juhtmestiku liik | Through wiring included |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 35000 h |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Sõlmede arv jala kohta | 21 |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Luminous flux adjustable | Astmevaba variaator |
| Beam angle adjustable | Ei |
High performance LED strips with 2000 lm/m for high requirements. Product features: Flexible and cuttable LED strip. Smallest cuttable unit: 100 mm. Lifetime (L70/B50): up to 35,000 h at Tc max.: 75°C. Luminous flux: 2000 lm/m. Color rendering index Ra: > 80. Initial color consistency: ≤ 4 SDCM. Large range of color temperatures: from warm white to cool daylight. Product benefits: Great scope of design options due to long and flexible LED strips. Easy installation, no tools required for connection. Easy mounting on many smooth surfaces thanks to self-adhesive tape. Maximum flexibility due to large range of accessories. Simple connection thanks to integrated cables on both sides. Areas of application: General indoor illumination. Industry. Offices, retail outlets and conference rooms. Architecture lighting. Equipment / Accessories: Connectors, profiles and covers for several mounting options available.