| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Star T8-RetroFit, RL-T8 30 S 11,3W/840/G13 |
| Bränd | Radium |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 27.8 mm |
| Valgusefektiivsus | 150.44 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 895 mm |
| Nimipinge | 52 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 52 K |
| Lambi võimsus | 52 W |
| Valgusvoog | 1700 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 52 ° |
| Pakkimistase 1 | 4008597191428 |
| Pakkimistase 2 | 4008597491429 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 50000 h |
| Nimivool | 52 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 11.3 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM4 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 200000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 1700 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |
| Võimsustegur | 0.9 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.11 |