| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED STAR CLASSIC A 60 FR 9 W/3000 K E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 90 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 110 mm |
| Nimipinge | 100 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 810 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075039049 |
| Pakkimistase 2 | 4058075039056 |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 75 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 9 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 810 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.14 |