| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 4W 345lm 4000K Clear 36° - 3-pack |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 4 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 4000K GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Pakkimistase 1 | 8720604302967 |