| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 3W 230lm 2700K Clear 36° |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 3 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3 W |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Pakkimistase 1 | 8720604302288 |