| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 3.6W 345lm CCT 1800—2700K Clear 36° - Dimmable |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 1800-2700 K |
| Lambi võimsus | 3.6 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Pakkimistase 1 | 8720604302363 |