| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Capsule T30 E14 4W 400lm 2700K CRI97 Clear 320° |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 4 W
E14 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 400 lm |
| Pakkimistase 1 | 8720604303322 |