| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Capsule G9 G9 2.5W 240lm 2700K Frosted 270° - 3-pack |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 2,5 W
G9 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 240 lm |
| Pakkimistase 1 | 8720604303445 |