| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SMD Bulb - Capsule G4 1W 95lm 2700K Clear 330° - 3-pack |
| Bränd | Shada |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid (kapsel), 1 W
G4 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G4 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 1 W |
| Valgusvoog | 95 lm |
| Pakkimistase 1 | 8720604302172 |