LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 image 5
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 image 6
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 image 7
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 image 8
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 image 9
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 image 10
MD01 thumbnail 1
MD12 thumbnail 2
MD02 thumbnail 3
MD06 thumbnail 4
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 thumbnail 5
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 thumbnail 6
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 thumbnail 7
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 thumbnail 8
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 thumbnail 9
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27 thumbnail 10
LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4099854054174
MPN: 4099854054174
Pakend: 1
Karp: 4
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi LED Retrofit CLASSIC GLOBE125 7W 827 Clear E27
Bränd LEDVANCE
Kategooriad E27 LED-pirnid, 7 W
E27 pirnid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energiaklass E
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 1358110
Lambipesa E27
Värviesitusindeks 80-89 (klass 1B)
Läbimõõt 125 mm
Valgusefektiivsus 115 lm/W
Pikkus 178 mm
Nimipinge 220 V
Klaasi kate Värvitu
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 7 W
Valgusvoog 806 lm
Lambi nimetus R39
Hõõglamp Yes
Beam angle 300 °
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4099854054174
Pakkimistase 2 4099854054181
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Kaugjuhtimisega No
Sobib elektronliiteseade No
Kaugtalitlus on võimalik No
Kaitseaste (IP) IP20
Valguse värvus EN 12464-1 järgi Soe valge <3300 K
Keskmine nominaalne eluiga 15000 h
Nimivool 46 mA