| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Retrofit CLASSIC BA 60 5 W/2700 K E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 120 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 121 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 600 lm |
| Lambi nimetus | BA11 |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075684935 |
| Pakkimistase 2 | 4058075684942 |
| Värvus | Mitmevärviline |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Sobib elektronliiteseade | No |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 41 mA |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Yes |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 600 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Sobib magnetliiteseadiseks | No |
| Võimsustegur | 0.5 |