| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED R-50 E-14 230V 6W WW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 880628 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 410 lm |
| Pakkimistase 1 | 5907418799043 |