| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED quad pendant lamp ↔ 35 cm white |
| Bränd | Home Sweet Home |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 350 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1400 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Pakkimistase 1 | 8718808093057 |
| Kaitseklass | II |
| Kere värvus | Valge |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Tunnus-eluiga, L80/B10 at 25 °C | 30000 h |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |