| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED PARISIENNE PREMIUM COG 20W E-27 NW MILKY SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | C |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 667322 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Valgusvoog | 3400 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650567375 |