| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED PARISIENNE PREMIUM 40W E-27 NW MILKY SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | D |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 667321 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 40 W |
| Valgusvoog | 5900 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650572409 |