| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED PANEL 39W 3000K 62x62 3359lm DIMM |
| Bränd | Brumberg |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Pikkus | 62 mm |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Pakkimistase 1 | 4251433936763 |