| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED KULKA 4,9W E-14 230V RGBW+CCT+DIM BTM Spectrum SMART Simply |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid
E14 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1436685 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 4.9 W |
| Valgusvoog | 520 lm |
| Pakkimistase 1 | 5904433130257 |
| Pakkimistase 2 | 5904433130257 |
| Pakkimistase 3 | 5904433130257 |