| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED P T8 glass 1200 16W 100pct 3000K CT |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 131 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 1213.6 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 16 W |
| Valgusvoog | 2100 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 220 ° |
| Pakkimistase 1 | 6945730453082 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 2100 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0.9 |